Понеділок, 22.10.2018, 13:24

Головна » 2018 » Квітень » 17 » Тренінг-курси
Тренінг-курси

Тренінг-курси «Принципи розвитку інноваційної діяльності педагогічного колективу»

На початку квітня відбулися тренінг-курси «Принципи розвитку інноваційної діяльності педагогічного колективу» на базі Миргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 ім. І. А. Зубковського Миргородської міської ради Полтавської області.

Така форма курсів є актуальною для сьогодення, вона надає можливість будь-якому ЗЗСО підвищити рівень професіоналізму за такими тематичними розділами: «Соціально-психологічні можливості особистості в аспекті інноваційної діяльності»; «Інноваційні системи, технології в освіті»; «Науково-дослідницька діяльність учителя-інноватора»; «Фахова практика»; «Самостійна робота»; «Контрольно-оцінювальні заняття».

Мета тренінг-курсів: розвинути інноваційну діяльність педагогічного колективу; навчити використовувати інноваційні технології в освітньому процесі; виховати особистість учителя-інноватора.

Усі слухачі (30 осіб) отримали свідоцтва про ПКПП на 72 год.

Педагогічний колектив школи вдячний за організацію курсів на базі ЗЗСО, а саме: ректору Зелюку В. В. Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського, першому проректору Корягіній Н. В., професору кафедри педагогічної майстерності Білик Н. І. Слухачами курсів відмічено злагоджену роботу команди лекторів, тренерів (Єщенко М. М., Устименко Т. А., Шостю С. П. та ін.) та продуктивну участь педагогів-практиків Романа О. А., вчителя інформатики Горішньоплавнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Федоряки В. М., учителя фізики та математики Трудолюбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Миргородського району.

Білик Н.І.,

доктор педагогічних наук, доцент,

професор кафедри педагогічної майстерності Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної овіти ім. М.В. Остроградського

Переглядів: 83 | Додав: shkola9 | Рейтинг: 0.0/0