Понеділок, 12.11.2018, 21:38

Головна » 2018 » Березень » 20 » Школа здоров’я
Школа здоров’я

Школа здоров’я обирає нові форми роботи

Школа – це постійний пошук нових форм роботи, які б задовольняли потреби сучасних дітей. Тому у 2017-2018 навчальному році у Миргородській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 9 імені Івана Андрійовича Зубковського з ініціативи членів учнівського самоврядування в рамках діяльності школи сприяння здоров’ю за підтримки відділу освіти Миргородської міської ради , центру соціальних служб дітей та молоді вперше проведений форум учнівської молоді, присвячений  боротьбі зі СНІДом.

У форумі  взяли участь учні, учителі, психологи, педагоги-організатори, громадські діячі. Розпочалася робота із реєстрації. Позитивного настрою учасникам додали учні школи, які зустрічали гостей на «східцях добра».

У рамках форуму відбулося тренінгове заняття, яке  провели представники ЦСССДМ  Максимова В.В. та Козлова В.О. Виконуючи вправи, учасники зрозуміли, що людина сама повинна бути обережною, думати про наслідки своїх дій, бути готова до найнесподіваніших ситуацій у житті, не панікувати, не опускати руки , а знаходити вихід . Як знайти того, до кого звернутися в цьому, нам допомогли розібратися Вікторія Вікторівна та Вікторія Олегівна.

У ході тренінгового заняття учасники мали можливість поспілкуватися із представником БО «Світло надії» Галібіною Н.В.

Цікавим був виступ тренера «Маршруту Безпеки» Плотнікової І.В., яка познайомила із завданням та ходом інтерактивної вистави. Основним завданням «Маршруту Безпеки» є підвищення рівня обізнаності молоді щодо персональних ризиків інфікування ВІЛ та ІПСШ, започаткування процесу зміни особистої поведінки на безпечну.

У невимушеному діалозі, як рівний із рівним, відбувалася комунікація між учасниками.

Цікавим та змістовним був наступний етап , який мав за мету привернути увагу людей до актуальної проблеми ВІЛ/ СНІДу, формування суспільної думки. І в цьому допомогло створення  соціальної реклами «За кожне життя разом», до створення якої долучилися представники усіх шкіл міста.

«СНІД – це не вирок , це лише діагноз» - вислів із книги Світлани Талан «Коли ти поруч» .

2 березня відбулося обговорення книги, що стало логічним продовженням загальноміського форуму «СНІД – це не твоє майбутнє». Активісти учнівського самоврядування підготували дискусійні та неоднозначні питання для учасників заходу. Цікавим є той факт, що до бесіди могли приєднатися навіть ті, хто не читав твору, а просто є небайдужими та активними громадянами. Чи мають ВІЛ – інфіковані право народжувати, чи варті існування анонімні чати – питання, що жваво обговорювалися присутніми. Мала місце творча сторона заходу, бо кожен міг висунути свій варіант завершення твору, пофантазувати над подальшою долею головних героїв.

Загалом, захід пройшов у цікавій та невимушеній атмосфері, що подарувала учасникам багато приємних емоцій. Організатори заслужили позитивну оцінку від присутніх.

СНІД – вагома проблема сьогодення, говорити про яку потрібно повсякчас. І добре, що активна молодь вважає своїм обов’язком бути небайдужими до глобальних проблем людства.

Переглядів: 134 | Додав: shkola9 | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »