Субота, 23.09.2017, 01:22

Головна » 2017 » Березень » 11 » Шкільні конкурси
Шкільні конкурси

Дитяче євробачення 2017

Вже третій рік поспіль в школі проходить конкурс "Дитяче євробачення". Традиційно цей   конкурс проводиться для двох категорій: молодшої - для учнів 5-8 кл та старшої  - для учнів 9-11 кл.

Діти завжди з нетерпінням чекають його аби позмагатися, адже щороку переможець отримує цінний приз  з логотипом конкурсу та й все нові таланти розкриваються у дітей. Адже крім вокалу на конкурсі дозволяється танцювальне оформлення номеру, а танцювати наші діти полюбляють.

А деякі діти мали змогу вперше вийти на сцену, переборовши свою невпевненість та страх. Це доводить ще раз те, що такі конкурси в школі необхідні, адже перші уроки життя учні отримують в школі.

Вже вдруге отримав перемогу учень 6-А класу Коваленко Кирило з групою дівчат-танцівниць, які вдало передали характер пісні групи "Scorpions"  "Humanity".

Ну і яке Євробачення без групи підтримки та вболівальників. Вони створююють неповторну атмосферу в залі і надихають виступаючих.

По закінченню конкурсу в молодшій категорії був справжній фурор, коли всі учасники вийшли на сцену і під музику створили справжню дискотеку.

А в старшій категорії організатори конкурсу -  наші одинадцятикласники на чолі з Яцишиним Денисом - вирішили змінити формат виступу учасників, тому їм довелось виступати в різних жанрових формах вокалу. Тож були на святі гості такі як Лепс і Лобода, Сердючка та група "Hardkiss".

Перемогу ж здобула з чарівним вокальним виступом в стилі рок учениця 9-Б класу Аня Носенко, яка в минулих роках була близька від перемоги і двічі посідала 2 місце в конкурсі.

Переглядів: 147 | Додав: shkola9 | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »