Четвер, 26.04.2018, 04:49

Головна » 2017 » Грудень » 28 » Пошукові роботи школи
Пошукові роботи школи

Протягом 2017 року учні школи напрацьовували, збирали, обробляли і систематизували матеріал у рамках Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Краєзнавці дев’ятої представили на міський конкурс шість кращих пошуково-дослідницьких робіт, що перемогли на проведеному загальношкільному конкурсі. Пошукова роботу учнів закладу проходила у декількох напрямах: «Із батьківської криниці», «Географія рідного краю», «Козацькому роду нема переводу».

Загальношкільний конкурс проходив у формі круглого столу, де діти представили роботи своїх пошукових загонів.

Найдостойнішою виявилась робота «Бринить струна в моїй душі» авторської групи пошукового загону «Юний дослідник», керівником якої є Рябоконь Л.І. Діти 4-В класу розповіли про свої дослідження і знахідки, які стосуються відомих бандуристів, про місця, які вони відвідали і де зустрілися із родичами музик: Велика Багачка, Великі Сорочинці. Пошуковий загін «ЛІПС» керівника Кареліної О.А., куди входять учні 8-х класів, представив не менш гідну роботу «За натхненням в Качанівку». Робота стосувалася Національного історико-культурного заповідника «Качанівка», де знаходиться чимало джерел історичної та культурної спадщини України. Названі роботи пізніше було визнано переможцями І (міського) етапу конкурсу.

Учні 4-А класу під керівництвом Чумаченко В.Д. уклали власну абетку Миргородщини «Миргород від «А» до «Я», де розповіли про визначні місця міста, укомплектувавши їх за алфавітом. Єдина робота за напрямом «Козацькому роду нема переводу» - робота пошукового загону учнів 4-Г класу під керівництвом Іващенко А.М. Вона мала назву «Славне минуле Миргородщини» і була спрямована на активну діяльність з вивчення історії рідного краю.

Пошуковий загін «Промінь», куди входять учні 7-х класів, під керівництвом Артюхової О.Д. представив роботу «Жива історія Миргородщини». Мета цього загону – укласти словник музею етнографії, що активно діє у школі, її вони досягли і поділилися своїми досягненнями. Пошуковий загін учнів 4-Б класу під керівництвом Шарки С.Б знайшли і з задоволенням поділилися своїми враженнями від «чудес» Миргородщини. Робота мала назву «Сім чудес Миргородщини» і була представлена за напрямом «Із батьківської криниці».

Усі пошукові проекти гідні уваги, учні школи та їх керівники доклали чимало зусиль для їх написання, адже усвідомлюють, що роблять великий внесок у патріотичне та громадське виховання підростаючого покоління.

Переглядів: 90 | Додав: shkola9 | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »