Понеділок, 23.10.2017, 21:51

Головна » 2016 » Листопад » 10 » події жовтня
події жовтня

Вибори президента школи

Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Участь молодого покоління в учнівському самоврядуванні – важливий шлях і умова залучення учнівської молоді до радикальних перетворень, що відбуваються у нашому суспільстві.

Значна роль покладається на очільника учнівського самоврядування в школі - президента школи.

Тому передвиборчий процес був для кандидатів на пост президента дуже хвилюючим. Кожен розумів, яка перед ним стоїть велика відповідальність.

Тож кандидатами на пост президента були Даниленко Данило (10 кл), Дадачко Валерія (10 кл), Хоменко Марина (9-Б кл) і Дьяченко Іван (8-А кл).

Всі учні були  достойні цієї посади: кожен з них активний учасник шкільного життя в цілому, старости і учасники парламенту, активісти школи, відмінники в навчанні та організатори і ведучі свят.

Напередодні виборів всі кандидати виступили перед аудиторією 8-11 класів на дебатах, де змогли переконати в доцільності своїх програм та надати влучні відповіді на запитання. Завдяки дебатам учні змогли детальніше ознайомитися як з програмами, так і з кандидатами зокрема.

Тож в результаті перегонів перемогу здобув Даниленко Данило - учень  10-го класу, незмінний ведучий багатьох свят, танцюрист школи, учасник шкільного КВНу та шкільної агітбригади "Крок вперед", учасник рою військово-патріотичної гри "Сокіл"Джура"".

Бажаємо новому президенту школи реалізувати свою програму, запровадити нове, зберігши традиції школиотримати максимальну підтримку від учнівської громади та вчителів.

Переглядів: 170 | Додав: shkola9 | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »