Вівторок, 21.11.2017, 22:29

Головна » 2016 » Листопад » 8 » події жовтня
події жовтня

Фестиваль козацької пісні

Багатовікова культура – це душа нації, це дійсний зв'язок поколінь. Козацтво має дуже багату історично-культурну спадщину, на якій необхідно виховувати сучасних та майбутніх козаків. Це сприятиме відродженню почуття національної гідності, поваги до своєї країни, відродженню козацтва.

Історія  козаччини завжди хвилювала українців. З захопленням вони поверталися у своїх думах і піснях до часів Запорозької Січі. Тому козацькі пісні, що збереглися до нашого часу, є особливо цінними творами соціальної лірики.

Фестивалі козацької культури є важливими заходами щодо відродження козацтва, його культури та звичаїв, масового залучення дітей до козацького руху. Тож  саме такий фестиваль – фестиваль козацької пісні, пройшов у стінах нашої школи і був присвячений  Дню козацтва. Учасниками цього фестивалю стали учні 5-7 класів, які підготували інсценізовані виступи.  Найбільш вдалий свій номер і у вокальному сенсі і хореографічному представив до уваги глядачів колектив 7-А класу.  Журі саме цьому колективу  присудило перемогу в цьому конкурсі.

ІІ місце вдалося вибороти учням 6-Б класу. Діти дуже творчо і відповідально підготувалися до цього конкурсу.

ІІІ місце зайняли одні з наймолодших учасників – учні 5-Б класу.

Але слід відмітити, що лауреатами цього фестивалю стали всі учасники, які й надалі воліють змагатися та  перемагати. І дуже приємно, що такі заходи згуртовують дітей, вони сповнюються все нових ідей і творчих починань.

Козацька доба – то є світла епоха,

Коли українці орлами літали.

Нікого вони не боялись нітрохи,

Від них вороги у бою відступали.

Єднаймося ж, браття, у дружну родину,

Щоб разом розправити Вольниці крила,

Щоб в злагоді жити і батьку, і сину,

Піднявши до Світла і щастя вітрила!

Переглядів: 113 | Додав: shkola9 | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »