Субота, 23.09.2017, 01:30

Головна » 2017 » Травень » 29 » Підсумки семестру
Підсумки семестру

Шкільний фестиваль-конкурс  агітбригад "Ми за здоровий спосіб життя"

Вже другий рік поспіль в нашій школі проходить загальношкільний конкурс-огляд агітбригад "За здоровий спосіб життя". І дуже успішно він проходить, особливо серед підлітків. Адже саме в підлітковому віці діти самостійно можуть приймати рішення, який спосіб життя їм вести. Адже метою фестивалю є популяризація і пропаганда здорового способу життя, запобігання негативним проявом серед дітей і молоді, виявлення та підтримка талановитої молоді.

Тож дуже креативно та творчо діти підійшли до підготовки своїх виступів. Ми мали змогу переглянути і сценки із життя однолітків, і казкових героїв, які переконували всіх глядачів, що бути бруднулею шкідливо, а звички використовувати свої гаджети можуть призвести до серйозних незворотніх  наслідків.

В цьому році конкурс проводився для учнів 5-8 класів.

Журі оцінювало  виступи згідно критеріїв:

- розкриття теми – 7 балів;

- оформлення й оригінальність виступу – 5 балів;

- рівень виконавської майстерності, режисури – 5 балів;

- дотепність, почуття гумору – 5 балів;

- вокальні, хореографічні, спортивні здібності – 5 балів;

- дотримання тривалості виступу – 3 бали.

Тож перемогти мала найсильніша команда. І всіх приємно здивували в залі наймолодші учасники, адже найвищі бали отримали команди 5-А класу (ІІ місце) та 5-В класу (І місце).Їхні виступи були динамічними, супроводжувались гарним вокалом та хореографією. Вітаємо 5-тикласників з перемогою та бажаємо вдосконалювати свої таланти і далі.

Переглядів: 160 | Додав: shkola9 | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2017  »