Понеділок, 23.10.2017, 21:54
Вітаю Вас Гість | RSS

Миргородська ЗОШ І – ІІІ ступенів
№ 9 імені І.А.Зубковського

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 330
Гаряча лінія
Візитка школи
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Листопад » 11 » Переможці олімпіад
03:58
Переможці олімпіад

Вітаємо переможців

ІІ етапу

Всеукраїнських олімпіад

 

З математики

Коваленко Кирило, 6 – А клас – 3 місце (вчитель Каленіченко Г.А.)

Дадачко Валерія, 10 клас – 2 місце (вчитель Залєсна О.В.)

Шувалова Каріна, 10 клас – 3 місце (вчитель Залєсна О.В.)

 

З історії

Хоменко Марина, 9 – Б клас – 2 місце (вчитель Сахацька Т.І.)

Мащенко Сніжана, 10 клас – 2 місце (вчитель Пронька А.М.)

Нечипоренко Надія, 10 клас – 3 місце (вчитель Пронька А.М.)

 

З інформаційних технологій

Попович Таїсія, 9 – Б клас – 3 місце (Семеренко В.В.)

Чумак Олександр, 11 клас – 2 місце (вчитель Василенко А.М.)

 

З німецької мови

Євтушенко Ілона, 9 – Б клас – 2 місце (вчитель Хейло І.М.)

 

З трудового навчання (хлопці)

Івашиненко Ростислав, 8 – Б клас – 2 місце (вчитель Черкащенко О.О.)

Петренко Євгеній, 9 – Б клас – 1 місце (вчитель Черкащенко О.О.)

Келеберда Олексій, 10 клас – 1 місце (вчитель Черкащенко О.О.)

Супрун Святослав, 10 клас – 2 місце (вчитель Черкащенко О.О.)

Наконечний Дмитро, 10 клас – 3 місце (вчитель Черкащенко О.О.)

Савельєв Максим, 11 клас – 1 місце (вчитель Черкащенко О.О.)

Коваленко Максим, 11 клас – 2 місце (вчитель Черкащенко О.О.)

 

З трудового навчання (дівчата)

Шинкаренко Оксана, 8 – А клас – 1 місце (вчитель Гончар О.В.)

Пранціпал Тетяна, 8 – А клас, 2 місце (вчитель Гончар О.В.)

Наконечна Марина, 8 – Б клас, 3 місце (вчитель Гончар О.В.)

Гаврись Тамара, 9 – Б клас, 1 місце (вчитель Гончар О.В.)

Пасюра Олександра, 9 – Б клас – 2 місце (вчитель Гончар О.В.)

Кнаус Дар’я, 9 – Б клас, 3 місце (вчитель Гончар О.В.)

Лесик Владислава, 10 клас, 2 місце (вчитель Гончар О.В.)

Нечипоренко Надія, 10 клас, 3 місце (вчитель Гончар О.В.)

Дмитрик Катерина, 11 клас, 1 місце (вчитель Гончар О.В.)

Зосим Юлія, 11 клас, 3 місце (вчитель Гончар О.В.)

 

З української мови та літератури

Хоменко Марина, 9-Б клас - 1 місце (вчитель Манжос Л.М.)

Сисенко Владислава, 9-Б клас - 2 місце (вчитель Манжос Л.М.)

Дадачко Валерія, 10 клас - 2 місце (вчитель Манжос Л.М.)

Нечипоренко Надія, 10 клас - 3 місце (вчитель Манжос Л.М.)

 

З екології

Крючок Юлія, 11 клас - 3 місце (вчитель Ніколаєнко Л.Ю.)

 

З правознавства

Кобченко Альона, 10 клас - 3 місце (вчитель Пронька А.М.)

 

З інформатики

Дьяченко Іван, 8-А клас - 3 місце (вчитель Семеренко В.В.)

Супрун Святослав, 10 клас - 3 місце (вчитель Василенко А.М.)

Чумак Олександр, 11 клас - 2 місце (вчитель Василенко А.М.)

Дмитрик Катерина, 11 клас - 3 місце (вчитель Василенко А.М.)

Куліш Олег, 11 клас - 3 місце (вчитель Василенко А.М.)

 

З англійської мови

Дадачко Валерія, 10 клас – 2 місце

Яцишин Денис, 11 клас – 3 місце

 

З біології

Шинкаренко Оксана, 8 – А клас – 2 місце

Тулинська Діана, 8 – А клас – 3 місце

Маляр Валерія, 9 – Б клас – 3 місце

 

З російської мови

Попович Таїсія, 9 – Б клас – 2 місце

 

З хімії

Немченко Анастасія, 7 – Б клас – 3 місце

Дьяченко Іван, 8 – А клас – 2 місце

Дьяченко Данило, 8 – А клас – 3 місце

Ахімова Анастасія, 9 – Б клас – 2 місце

Сисенко Владислава, 9 – Б клас – 3 місце

Шувалова Карина, 10 клас – 3 місце

 

З фізики

Утюжок Михайло, 7 – А клас – 3 місце

Дьяченко Іван, 8 – А клас – 2 місце

Нечипоренко Надія, 10 клас – 3 місце

 

З географії

Хоменко Марина, 9 – Б клас – 1 місце

Піменов Ігор, 9 – Б клас – 3 місце

Безпальченко Марина, 9 – А клас – 3 місце

Лесик Владислава, 10 клас – 2 місце

Кобченко Альона, 10 клас – 3 місце

Супрун Святослав, 10 клас – 3 місце

Маслов Микола, 11 клас – 3 місце

 

Вітаємо переможців

ІІ етапу

Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Короленко Валерія, 8 – А клас – 3 місце (вчитель Данилевська В.В.)

Хоменко Марина, 9 – Б клас – 1 місце (вчитель Манжос Л.М.)

Євтушенко Ілона, 9 – Б клас – 3 місце (вчитель Манжос Л.М.)

Нечипоренко Надія, 10 клас – 3 місце (вчитель Манжос Л.М.)

Кондратенко Богдана, 11 клас, 2 місце (вчитель Манжос Л.М.)

 

Вітаємо переможців

ІІ етапу

Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика

Коваленко Кирило, 6 – А клас – 2 місце

Скора Катерина, 9 – Б клас – 3 місце

Дадачко Валерія, 10 клас – 1 місце

Переглядів: 253 | Додав: shkola9 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Гаряча лінія
МиргМіськрада
Відділ освіти
ПОІППО
Osvita