Понеділок, 23.10.2017, 21:53

Головна » 2016 » Вересень » 28 » Олімпійський день
Олімпійський день

Вже традиційно на початку навчального року в школі проходить олімпійський тиждень. В цьому році олімпійський день розпочався із загальношкільної лінійки, яку відкрили дівчатка із новоствореної групи черлідерів.

Всім нам відомо, що нещодавно закінчились літні олімпійські ігри в Ріо – де - Жанейро. В кожній країні вболівали за своїх спортсменів з різних видів спорту, ми, звісно, вболівали за своїх земляків. Золото нашій країні принесли гімнаст Олег Верняєв та Юрій Чебан, який з рекордом виграв заплив в каное.

Українці завжди прославляли країну  на змаганнях, серед них є і наші земляки. Так у 2008 р. кременчужанка Анна Мельниченко приймала участь у Олімпійських іграх у Пекіні. А наша землячка, вихованка Миргородської ДЮСШ Ольга Мазніченко за персональною результативністю посіла 15-те місце серед усіх зіркових баскетболісток серії А і стала срібним призером Європейських ігор 2014.

Тож перемоги наших земляків надихають і школярів. Дуже велика кількість наших учнів  відвідує спортивні секції. І, що приємно, більша половина вихованців – це учні початкової школи.

І нашу лінійку продовжив парад майбутніх олімпійців – шкільних спортсменів. Дехто з них має величезну кількість нагород, які вони з гордістю продемонстрували на лінійці. Приємно, що дівчата не відстають від хлопців у своїх досягненнях. Так, Ляш Євгенія, Тронд Таня, Мельниченко Влада в цьому році стали переможцями у обласному чемпіонаті з баскетболу серед дівчат 2001 року народження.

А Ерік Мерзоян продемонстрував свою силу, підіймаючи штангу. Він став переможцем в обласному чемпіонаті з пауерліфтингу серед юнаків 11-12 років в ваговій категорії 52 кг з результатом  177,5 кг.

І завершили парад спортсменів представники клубу  таїландського боксу Муай Тай м. Миргород під керівництвом Віктора і Анатолія Бужин, серед яких були наші учні - це переможець та призер обласних змагань Семененко Дмитро та неодноразовий призер обласних і всеукраїнських турнірів з тайського боксу та кікбоксингу Коваленко Кирило.

Захопливо і вражаюче виступили діти. Тож серед учнів бажаючих займатися спортом збільшилось принаймні вдвічі. А в рамках школи сприяння здоров’ю спорт повинен бути нормою для кожного.

Тож бажаємо всім нам спортивних злетів і перемог!

Переглядів: 96 | Додав: shkola9 | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2016  »