Четвер, 26.04.2018, 04:47

Головна » 2018 » Квітень » 17 » Обласний семінар
Обласний семінар

Обласний семінар «Управління інноваційною діяльністю в школі. Особливості роботи «Школа сприяння здоров’ю»

10 квітня 2018 року кафедрою менеджменту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського спільно з методичним кабінетом та відділом освіти Миргородської міської ради було проведено обласний семінар «Управління інноваційною діяльністю в школі. Особливості роботи «Школа сприяння здоров’ю»на базі Миргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 ім. І.А. Зубковського Миргородської міської ради, участь у якому взяли члени творчої групи "Школа молодого керівника".

В школі створений і працює «Центр здоров’я», який є колегіальним органом, що координує роботу методичних об’єднань вчителів-предметників, класних керівників і вчителів початкових класів за напрямами: навчальна, виховна та проектна діяльність.

Реалізація ідей Школи сприяння здоров’я здійснюється через: систему уроків «Основи здоров’я», «Фізична культура», «Аеробіка»; факультативні курси «Профілактика ВІЛ-СНІДУ», «Футбол», «Хореографія»; гуртки «Сходинки здоров’я», «Гімнастика та чирлідінг».

Виховна діяльність здійснюється через такі форми роботи: фізкультхвилинки, ранкова зарядка, уроки, тижні «Здоров’я», веселі перерви, флеш-моби, кисневі перерви та ін.; участь у проектах: «Найкраща творча родина», «Традиції збереження здоров’я у родині», «Модель класу сприяння здоров’ю», «Абетка харчування» та ін.

Учасники семінару взяли участь у майстер-класі «Планета здоров’я», де вчилися технікам дихання, пальчикової гімнастики та зорової зарядки. Кожен учасник отримав в подарунок «Мішечок здоров’я», наповнений лікарськими травами.

Вихованці Миргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 ім. І. А. Зубковського презентували виступ агітбригади «Вітаміни» та гуртка чирлідінгу.

По завершенні семінару учасники творчої групи керівників отримали сертифікати про завершення навчання в обласній "Школі молодого керівника".

Дякуємо педагогічному колективу й директору закладу Ю.В.Лушину за співпрацю та бажаємо подальших успіхів у розбудові Школи сприяння здоров’ю.

Королюк С.В., завідуюча кафедрою менеджменту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського

Переглядів: 34 | Додав: shkola9 | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »