Вівторок, 21.11.2017, 22:24

Головна » 2017 » Квітень » 11 » Наші Переможці
Наші Переможці

7 квітня – весь світ відзначає День Здоров’я. І тому невипадково саме в цей день учні Миргородської ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 ім. І.А.Зубковського взяли участь в ІХ обласному фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я», який проходив у місті Полтава. 24 команд з усієї області з’їхалися, щоб власним прикладом показати, що українські діти за здоровий спосіб життя, вони готові своїми діями, вчинками запобігти негативним проявам у дитячому середовищі, привернути увагу дітей і отримати підтримку у дорослих щодо популяризації здорового способу життя. І це у них вийшло!

Цього року місто Миргород на фестивалі представляла команда «Вітаміни» (керівник Малій Л.С.). Це учні 2 – А класу, вони були наймолодшими учасниками конкурсу. Адже діти вважають, що здоров’я треба берегти з дитинства. Не дивлячись, що вони були найменшими, вони зуміли привернути увагу і симпатію глядачів і членів журі.

Вони безпосередні, талановиті, спортивні діти, з почуттям гумору – вони команда «Вітаміни»! А це Даценко Микита, Кольвенко Софія, Негоденко Богдан, Семенова Алевтина, Усатов Іван, Черкащенко Єлизавета, Шейкін Артур, Мурачова Альона, Шляхта Михайло, Компанієць Неля. Їх неперевершений і бездоганний виступ став родзинкою фестивалю. І справедливо відзначений членами журі. Команда «Вітаміни» нагороджена дипломом «Відкриття фестивалю».

Ця нагорода – є визнанням роботи творчого колективу учителя Малій Людмили Степанівни, педагога-організатора Бутко Тетяни Миколаївни і батьків, адже без їх безпосередньої участі і підтримки не було б такого блискучого виступу.

Адміністрація школи висловлює вдячність Миргородській міській раді за організацію поїздки команди на фестиваль та підтримку талановитих дітей!

1. Виступ команди "Вітаміни" учнів 2-А класу під керівництвом Малій Л.С. в IX обласному фестивалі - конкурсі "Молодь обирає здоров'я". м. Полтава

2. Виступ екологічного театру учнів 2-Б класу під керівництвом Чернишової І.М. у міському семінарі вчителів початкової школи.

Переглядів: 238 | Додав: shkola9 | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »