Субота, 26.05.2018, 02:52

Головна » 2018 » Березень » 20 » Лтературний вечір
Лтературний вечір

Щорічний літературний вечір

Вечір, що об’єднав поціновувачів літературного слова, відбувся за ініціативи учнівського парламенту 1 березня 2018. Приємно відзначити, що учні проявили ініціативність у підготовці до заходу, на якому звучали уривки із творів української та світової літератури. Гостіт поринули у глибину  поетичних рядків Марини Цвєтаєвої, Едуарда Асадова, Володимира Сосюри, Джорджа Гордона Байрона, Вільяма Шекспіра та інших усесвітньо відомих авторів.

Доповнили захід хореографічний номер «Живі квіти» та театральна сценка «Оксана і Вакула на новий лад» за мотивами творчості Миколи Гоголя.

Із великою упевненістю можна сказати, що байдужим не залишився ніхто. Приємна розмова про високе подовжилася у неформальній бесіді за філіжанкою чаю з печивом. Учні та вчителі говорили про життя, породжували нові ідеї, руйнували вікові бар’єри.

Вечір, що пахнув п’янкими ароматами трав’яного чаю, наряд чи став найяскравішою подією навчального року, але точно залишив відбиток у серцях учасників, став гарним відпочинком для втомлених від сірої буденності старшокласників та учителів.

Важливим є те, що вечір такого формату проводиться вже другий рік поспіль. Отже, серед нас є чуттєва та творча молодь, що почуває себе комфортно на таких заходах і сподівається, що це стане доброю традицією для наступних поколінь.

Завершити розповідь про вечір хочеться словами Валентини Миколаївни Шапран, світла пам'ять про яку живе у нашій школі: «Как важно, чтоб где-нибудь вам так сиделось. Спешить по домам разойтись не хотелось». І ми дійсно щасливі, бо маємо можливість єдиним колективом відчути насолоду від спілкування та влучного поетичного слова.

Переглядів: 44 | Додав: shkola9 | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »