Вівторок, 21.11.2017, 22:26

Головна » 2017 » Березень » 11 » Літературний вечір
Літературний вечір

Назустріч поезії

До Дня Святого Валентина у Миргорогодській ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 ім. І.А. Зубковського був проведений літературний вечір «І загорається свіча…», куди були запрошені учні старших класів та вчителі закладу – цінителі задушевної поезії та любителі інтимної лірики.

Ніхто і ніколи не в змозі буде до кінця пояснити, що ж таке кохання. Це велика загадка життя, яку прагнув розгадати не один мудрець, це почуття, якому підвладні серця і поетів, і письменників, і скульпторів, і композиторів, і художників, і політиків. Згадуючи всіх від давньогрецьких богів, яких у міфах оспівував народ, до реальних людей, яких не так давно бачили на екранах телевізора, ми намагалися збагнути у чому ж сила того почуття, яке зводить з розуму людей. Ведучі вечора доторкнулися словом до серця кожного з присутніх, учні 9-11 класів зачитали десятки віршів і прозових уривків про кохання.

Олександр Пушкін, Олександр Купрін, Борис Пастернак, Марина Цвєтаєва, Олександр Кочетков – це великі поети, творчість яких згадувалась на заході. Але їх твори неможливо порівняти з творами людини, яка була рідною 9-ій, яка була її душею і внутрішнім голосом - Шапран Валентини Миколаївни. Її учні не забувають свого вчителя, не забувають доброї душі і щирих почуттів, які вона вилила у своїх віршах. Тому зі слізьми на очах учні та колеги Валентини Миколаївни читали її поезію, відкривали серце жінки, яка на жаль пішла з життя, але залишила нам промінець світла своєї душі.

Літературний вечір став приводом задуматися над незбагненним почуттям кохання та можливістю відпочити від звичайних буденних справ.

Переглядів: 120 | Додав: shkola9 | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »