Понеділок, 23.10.2017, 21:51

Головна » 2017 » Квітень » 4 » "Хто зверху?"
"Хто зверху?"

У нашому світі існує одвічна проблема – чоловіки й жінки завжди намагаються з’ясувати, хто є кращим в певній сфері життя. Ось і 11 клас вирішив з’ясувати хто ж краще знає математику: хлопці чи дівчата.

Тож в рамках тижня природничих наук під керівництвом Каленіченко Галини Анатолівни, учителя математики, було проведено інтелектуально-розважальне шоу-гра «Хто зверху?», де і вирішували дане питання. Усього гра складалася з 8 раундів, кожен з яких був по-своєму особливий. Спочатку у раунді під назвою «Бліц» учасники гри повторили теоретичний курс математики основної школи.

У раунді «Склади слово» з букв, які були прикріплені на одяг учасників, гравці складали слова, що були відповідями на математичні запитання.

Наступним раундом був «Хто я?», де учасник мав вгадати, що він персонаж із твору, в назві якого є число. Найшвидше з цим завданням справився Олександр Чумак, відгадавши казку «Білосніжка і сім гномів».

Для всіх присутніх найбільше запам’ятався раунд «Відгадай мелодію, у назві якої є число». Уявіть собі, Зосим Юлія змогла відгадати пісня всього за 3 секунди і тим самим принесла бал команді дівчат.

Весь час лідерами були дівчата, але фінал під назвою «Обмін ролями» перевершив всі очікування. Дівчата мали вдягти сорочку і зав’язати краватку, а «мужчинчики» зробити якісний макіяж.

Із завдання на 100% не впоралась жодна команда. Нічия? Авжеж ні, у такому випадку в шоу використовували досить дивний метод визначення переможця – дивоглядки. І, звичайно, стійки хлопці змогли «перекліпати» тендітних дівчат. «Хто виграє фінал – той виграє всю гру» - трактувалося у правилах. Отже, перемогу здобули хлопці.

Проте всі присутні, як учасники так і глядачі, отримали масу вражень та позитивних емоцій.

Кондратенко Богдана

Переглядів: 142 | Додав: shkola9 | Рейтинг: 4.0/1
чудовий захід, нам всім дуже сподобався!
Дякуємо Каленіченко Галині Анатолівні

«  Квітень 2017  »