Вівторок, 21.11.2017, 22:28

Головна » 2017 » Квітень » 21 » Гордість школи
Гордість школи

Всі ми до чогось прагнемо у своєму житті. Хочемо кимось стати, щось мати, десь побувати. Мета в житті — це маяк, без якого легко загубитися на життєвому шляху. І з таким маяком по життю впевнено крокує наш випускник - Владислав Мельник, який завітав нещодавно до рідної школи. Влад зі школи пішов ще зовсім дитиною, обравши свій шлях спортсмена, в 2014 році вступив до Харківського республіканського ліцею-інтернату спортивного профілю, а повернувся в стіни рідної 9-ї - чемпіоном світу з тайського боксу!

Ще навчаючись у 2-му класі, Влад почав відвідувати секцію тайського боксу. Зі слів чемпіона його надихнула зайнятися спортом перша вчителька - Світлана Василівна, яка порадила кожному непосидючому своєму учневі пристосувати свою енергію з користю. А таких невгамовних в класі було більше половини, - говорить Влад. Тож за підтримки батьків він обирає собі спортивне хобі - заняття тайським боксом.

Першими тренерами Влада стали Віктор і Анатолій Бужин, які ведуть секцію таїландського боксу Муай-тай в м.Миргород та залишаються його тренерами  і до сьогодні. Хоча в нього  з'явилися ще і нові наставники з класичного боксу у м.Харкові, де зараз Владислав навчається в Харківській академії фізичної культури.

Який же шлях нашого чемпіона? Першими досягнення були участь та перемоги в обласних турнірах, далі перемоги в чемпіонатах України і лише в цьому році, пройшовши відбір для участі в чемпіонаті світу, Влад потрапив на визначну подію в своєму житті та після двох боїв став чемпіоном світу з тайського боксу серед юніорів у ваговій категорії 57 кг. Здавалося б так легко? Але тільки чемпіону відомо скільки сил затрачено на щоденні  виснажливі тренування, скільки наполегливості та невтомної праці, бо без цього не можна досягти висот такого рівня.

Непростий був і переліт до Таїланду, бо саме в Бангоці проходив Чемпіонат з 13 по 18 березня 2017 року. До Бангоку Влад добирався через Москву, де тривалий час команда провела в очікуванні в аеропорту та й переліт до Таїланду тривав 8 год. Бангок вразив українського хлопчину своєю східною красою. Влад каже, що наступного року хоче потрапити туди знову. Це наступна мрія чемпіона.

Який момент для тебе був визначним на чемпіонаті світу?

Владислав Мельник: " Дуже складним був перший бій з росіянином, який був чемпіоном світу серед юніорів в 2016 році. Бій був рівний і я не міг повірити, що перемогу судді віддадуть мені. Був дуже радий цій перемозі. Другий бій був з представником з Узбекистану, який завершився абсолютною перемогою. Найбільша гордість переповнювала мене, коли я підіймав прапор України "

Саме про це Владислав розповідав учням у школі, а ті захопливо його слухали, адже перед ними був на перший погляд скромний хлопчина, а насправді людина, яка в свої 18 років досягла рівня чемпіона світу. І це не могло не вражати дітей. Може після таких зустрічей з чемпіонами серед вдячних слухачів теж народжується майбутня зірка спорту?

Ми вдячні Владиславу за те, що він з радістю приходить до школи і ділиться з дітьми своїми перемогами, вдячні тренерам Влада та батькам, бо лише завдяки їхній підтримці та наполегливості Україна має ще одне спортивне обдарування.

Переглядів: 297 | Додав: shkola9 | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »