Вівторок, 21.11.2017, 22:29

Головна » 2016 » Жовтень » 10 » День Вчителя
День Вчителя

Зі святом, наші любі вчителі!

Традиційно напередодні першої неділі жовтня в школах іде підготовка до найпрекраснішого професійного свята - Дня Вчителя. Із року в рік звучать слова привітання і, здається, що можна придумати нового і оригінального ще. Але фантазія і творчість наших учнів безмежна.

Тож 30 вересня старшокласники не забарилися прийти в школу дуже рано, щоб на порозі вітати кожного вчителя та з   гучними оплесками вручити солодкі подарунки, виготовлені власноруч.  Ідея виникла така, щоб приготувати печиво у формі серця і з різною начинкою, яка щось символізувала у передбаченні на майбутній навчальний рік: горіх – розумова сила та великі звершення, родзинки – розкриття таланту та креативних здібностей, морква – міцне здоров’я тощо. А в учительській кімнаті учні облаштували « Куточок учительського щастя», в якому можна було поласувати солодощами та фруктами і сфотографуватись з оригінальними аксесуарами на згадку про те, що кожен вчитель у душі дитина. Всім таке привітання було до душі. І гарний настрій наших вчителів не покидав до кінця дня.

На  завершення свята була організована дітьми концертна програма, в якій було чимало сюрпризів. Це і оригінальні хореографічні номери, чуттєві пісні та проникливі слова випускників, які з вдячністю для вчителів виконали «Оду про вчителя». А одинадцятикласники сюрпризів влаштували найбільше: презентували «Шкільне дискавері 9-ї», зняли і змонтували кумедне відео-привітання та дівчата виконали оригінальний танець.

Але це все й  не дивно, бо у талановитих вчителів талановиті й діти!

Найкраща школа – номер 9, її нікому не забути

Бо тут працюють з року в рік, натхненні, творчі й мудрі люди.

Чудова школа, як ніде, поглянь навкруг, спитай усюди,

Вам скажуть учні і батьки: працюють в ній найкращі люди.

До поки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І дням наступним від душі радіти!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!