Вівторок, 21.11.2017, 22:27

Головна » 2016 » Грудень » 15 » День народження І.А. Зубковського
День народження І.А. Зубковського

З 1 вересня 2013 року школа носить ім’я засновника Миргородського курорту, почесного громадянина міста Миргород, відомого лікаря та громадського діяча свого часу – Івана Андрійовича Зубковського. Відтоді щорічно 25 листопада для школи  важлива дата - День народження Івана Андрійовича.  В цей день традиційно проводяться інформаційні радіоперерви,  учні активно відвідують шкільний музей Зубковського. Для молодших школярів старшокласники під керівництвом Артюхової О.Д. підготували живий музей на сцені по біографії вченого. А вчителі та старшокласники  познайомилися з дуже цікавою і пізнавальною презентацією "Невідомі сторінки сім'ї Зубковських".

Учні 8-Б класу разом з Юхименко Г.Д. відвідали місце поховання Івана Андрійовича та його доньки.

А члени учнівського парламенту уже традиційно стали учасниками мітингу біля пам'ятнику І.А.Зубковському на курорті та прийняли участь у покладанні квітів.

Ми горді з того, що наша школа, школа сприяння здоров'ю, носить ім'я славетного земляка, який своїми двома справами - відкриттям мінерального джерела і створенням на його базі курорту, по суті, здійснив подвиг, воздвигнувши собі рукотворний пам'ятник, хоча він про це і не думав.

Переглядів: 92 | Додав: shkola9 | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2016  »