Середа, 22.11.2017, 14:10

Головна » 2016 » Жовтень » 10 » День Миру
День Миру

Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність: діти ідуть до школи, дорослі на роботу, навкруги панує спокій та безтурботність. Там, де уклад суспільства міцний, безцінний дар миру може ніхто і не помічає.

Для багатьох людей у сучасному світі спокійне життя — це лише казкова мрія, багато дітей страждають, вони не мають сім’ї,  вони живуть у горі. Для таких людей, насамперед, і існує День миру. У час, коли в нашій рідній Україні лунають постріли та проливається людська кров, цей день особливий.

Генеральна Асамблея ухвалила, що починаючи з 1982 року Міжнародний день миру буде щорічно відзначатися 21 вересня. День миру буде відзначатися як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримувати припинення воєнних дій протягом цього дня.

Тож учні 9-ї теж приєдналися до всесвітньої акції миру, вийшли на загальношкільну  лінійку і склали звернення до всіх мешканців планети та наших сусідів з проханням припинити всі війни та жити у мирі та злагоді.

Дуже чуттєво пролунала пісня у виконанні Коваленка Кирила «Я тебе ненавиджу, війна!» та хору 5-тикласників.

А наші старшокласники дружно зробили заклик до миру у пісні «Хто якщо не я?».

Оформленням лінійки була символічна ширма з двох частин, де розмістились з одного боку малюнки та  зображення на тему «Я тебе ненавиджу, війна!», а з іншого боку розташований Голуб Миру, середину якого діти заповнили маленькими голубками, тим самим залучивши навіть першокласників до акції миру.

Ми не хочемо війни! Ми за мир!

Переглядів: 90 | Додав: shkola9 | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2016  »