Субота, 23.09.2017, 01:28

Головна » 2016 » Грудень » 15 » День Гідності та Свободи
День Гідності та Свободи

Невід’ємною традицією сучасних свідомих українців є належне вшанування громадянського подвигу, патріотизму й мужності героїв, які виступили на захист демократичних цінностей та не пошкодували навіть власного життя задля оновлення Української держави. Саме ці українські народні герої відстояли національні інтереси та європейський вибір України, визначили цивілізаційний шлях для майбутніх поколінь. Своєю непохитністю та самопожертвою герої майдану заслужили шану та повагу усіх співгромадян.

21 листопада — це день, коли ми думаємо про майбутнє, але, водночас, пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє. Саме цього дня в школі був проведений захід до Дня Гідності та Свободи  під гаслом «Вільні творять майбутнє!». Адже увесь час — під час і з моменту Революції Гідності — триває процес невтомного творення нових інституцій, нових пластів у суспільстві. Два роки тому українці зробили свідомий вибір, коли перебороли страхи і взяли на себе відповідальність за долю країни.

Ті буремні події на Майдані не обішлись без революційних пісень, які надихали, підтримували, і врешті кожна з яких ставала окремим гімном Євромайдану. І ці пісні прозвучали у виконанні Даниленко Данила, Дмитрик Каті та Дадачко Валерії.

Неперевершеними ведучими заходу були Шевчик Юлія та Лесик Влада, слова яких не залишили байдужими нікого, в аудиторії панувала тиша, на очах бриніла сльоза. Тема піднята учнями 10-го класу дуже важлива для кожного з нас. Адже майбутнє, гідне і вільне майбутнє за нами, нинішніми учнями. І нам обирати яким воно буде.

Переглядів: 108 | Додав: shkola9 | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2016  »