Понеділок, 22.10.2018, 12:46

Відновимо книгу!!!

Ремонт

Виховувати в дітей розуміння, що книга – це не просто джерело знань, а ще й цінна річ, котру потрібно берегти –  мета  бесід, що традиційно проводяться з учнями, починаючи з 1 класу. Про гігієну читання та правила користування книгою розказували учні 4-х класів, вони добре їх знають і дотримуються, про це засвідчила рейд – перевірка «Чи знаєш ти, як книгу берегти?».

Діти розуміють, щоб  книга довше радувала читача, її потрібно лікувати, і неважливо чи то шкільний підручник, котрим користуємось безкоштовно, чи  книга, яку подарували батьки. Після бесіди всі бажаючі мали можливість допомогти бібліотеці з  ремонтом книг.

Нове обличчя

Без сумніву, набагато приємніше брати до рук новеньку книгу у яскравій обкладинці, але з часом, після багаторазового користування книга втрачає свою привабливість. І це – через зношену зовнішність, хоча її зміст не змінився, це таж сама цікава, захоплююча, декілька разів перечитана книга. З метою продовження життя улюблених книг  у минулому році була започаткована акція  «Нове обличчя улюбленої книги». Участь у ній беруть всі бажаючі учні 6 – 9 класів, головна умова – творчий підхід, після ремонту книга повинна мати гарний вигляд. Тоді кращими були визнані роботи, так би мовити,  дизайнерів з 6 – Б класу : Сисенко Владислави, Маляр Валерії, Кнаус Дарії, Скорої Катерини, Ахімової Анастасії.

Цього разу найактивнішими були учні 8 – Б класу, вони відреставрували  15 книг, тепер ці книги мають оновлені обкладинки,  зовсім інакше виглядають і зможуть порадувати  ще не одного читача.

Хочеться відзначити  роботу Мельника М. ( 9 –А), Богучарової Є. (9 –А) та найбільше слів подяки за участь в акції отримав Наконечний Дмитро ( 8 – Б), він  найпершим відгукнувся на пропозицію взяти участь в акції і  відремонтував 6 книг.

«  Жовтень 2018  »