Середа, 21.08.2019, 20:53

Річний звіт про діяльність школи

Звіт

директора

Миргородської загальноосвітньої

школи I-III ступенів № 9

імені Івана Андрійовича Зубковського

Миргородської міської ради

Полтавської області

Лушина Юрія Васильовича

м. Миргород

16 травня 2019 року

Миргородська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 імені Івана Андрійовича  Зубковського – (колишня назва - Миргородська середня школа №9) відкрита 1 вересня 1985 року, відповідно до рішення виконавчого комітету Миргородської міської ради Полтавської області № 369 від 21 серпня 1985 року   « Про відкриття в місті нової школи на 1176 місць». Аналіз стану матеріально-технічної бази школи свідчить, що будівля закладу забезпечує необхідні умови для організації освітнього процесу, відпочинку, харчування та оздоровлення учнів.

Роботу школи організовано відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, Положення « Про загальноосвітній навчальний заклад», програми «Нова українська школа», нормативних і законодавчих актів центральних і місцевих органів виконавчої влади та Статуту закладу.

Важливою умовою успішної діяльності школи є чітке, конкретне планування навчально-виховної та адміністративно-господарської роботи. Воно забезпечує цілеспрямованість у роботі всіх підрозділів, створює умови для організації роботи педагогічного та учнівського колективів, раціонального використання часу. Плануємо проведення реальних і оптимальних заходів, які можна виконати і які забезпечують рівномірний ритм роботи школи протягом навчального та календарного років.

Маємо  перспективний план розвитку школи, який охоплює: аналіз роботи школи за попередній період; визначення важливих завдань на новий період; зміни контингенту учнів і мережі класів; організаційно-педагогічні проблеми розвитку школи; головні напрямки вдосконалення навчально-виховної роботи; роботу з педагогічними кадрами; зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

У навчальних кабінетах створені належні санітарно-гігієнічні умови для здійснення навчально-виховного процесу. У школі функціонують:

• 14 класних кімнат для 1-4 класів,
  • 9 класних кімнат для 5-11 класів,
  • спортивна зала з роздягальнями,
  • актова зала,
  • їдальня з буфетом,
  • гардероб,
  • 2 майстерні трудового навчання (по обробці дерева, металу та обслуговуючої праці),
  • хореографічний клас,
  • кабінет Здоров’я,
  • бібліотека з читальним залом,
  • медичний кабінет,
  • стоматологічний кабінет,
  • радіовузол,
  • кабінет практичного психолога,
  • кабінет педагога-організатора,
  • учительська кімната,
  • кабінет заступників директора школи,
  • кабінет завідуючого господарством,
  • бухгалтерія,
  • два кабінети інформатики,
  • кабінет хімії,
  • кабінет фізики,
  • кабінет біології,
  • кабінет української мови та літератури,
  • кабінет географії,
  • кабінет історії,
  • кабінет англійської мови,
  • кабінет захисту Вітчизни
  • музей етнографії Миргородщини,
  • музей Івана Андрійовича Зубковського,
  • кімната Бойової слави,
  • тир.

В школі запроваджено кисневі перерви, змінено розклад дзвінків, Школу позитивного батьківства (надання консультативної допомоги фахівцями школи з питань навчання та виховання дітей), Батьківські дні ( зустріч з вчителями з питань успішності та поведінки учнів).

У школі  навчається 850 учнів.  Плинності учнів немає. Забезпечено стабільне зростання учнівського контингенту за рахунок відкриття чотирьох перших класів у минулому та трьох в цьому навчальному році. За останні п’ять років кількість учнів у школі збільшилася на 300 осіб.

продовження

«  Серпень 2019  »