Понеділок, 23.10.2017, 21:52
Вітаю Вас Гість | RSS

Миргородська ЗОШ І – ІІІ ступенів
№ 9 імені І.А.Зубковського

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 330
Гаряча лінія
Візитка школи
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші переможці олімпіад

 
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
з базових дисциплін у 2016-2017 н.р.

З математики

Коваленко Кирило, 6 – А клас – 3 місце

Дадачко Валерія, 10 клас – 2 місце

Шувалова Каріна, 10 клас – 3 місце

 

З історії

Хоменко Марина, 9 – Б клас – 2 місце

Мащенко Сніжана, 10 клас – 2 місце

Нечипоренко Надія, 10 клас – 3 місце

 

З інформаційних технологій

Попович Таїсія, 9 – Б клас – 3 місце

Чумак Олександр, 11 клас – 2 місце

 

З німецької мови

Євтушенко Ілона, 9 – Б клас – 2 місце

 

З трудового навчання (хлопці)

Івашиненко Ростислав, 8 – Б клас – 2 місце

Петренко Євгеній, 9 – Б клас – 1 місце

Келеберда Олексій, 10 клас – 1 місце

Супрун Святослав, 10 клас – 2 місце

Наконечний Дмитро, 10 клас – 3 місце

Савельєв Максим, 11 клас – 1 місце

Коваленко Максим, 11 клас – 2 місце

 

З трудового навчання (дівчата)

Шинкаренко Оксана, 8 – А клас – 1 місце

Пранціпал Тетяна, 8 – А клас, 2 місце

Наконечна Марина, 8 – Б клас, 3 місце

Гаврись Тамара, 9 – Б клас, 1 місце

Пасюра Олександра, 9 – Б клас – 2 місце

Кнаус Дар’я, 9 – Б клас, 3 місце

Лесик Владислава, 10 клас, 2 місце

Нечипоренко Надія, 10 клас, 3 місце

Дмитрик Катерина, 11 клас, 1 місце

Зосим Юлія, 11 клас, 3 місце

З української мови та літератури

Хоменко Марина, 9-Б клас - 1 місце (вчитель Манжос Л.М.)

Сисенко Владислава, 9-Б клас - 2 місце (вчитель Манжос Л.М.)

Дадачко Валерія, 10 клас - 2 місце (вчитель Манжос Л.М.)

Нечипоренко Надія, 10 клас - 3 місце (вчитель Манжос Л.М.)

З екології

Крючок Юлія, 11 клас - 3 місце (вчитель Ніколаєнко Л.Ю.)

 

З правознавства

Кобченко Альона, 10 клас - 3 місце (вчитель Пронька А.М.)

З інформатики

Дьяченко Іван, 8-А клас - 3 місце (вчитель Семеренко В.В.)

Супрун Святослав, 10 клас - 3 місце (вчитель Василенко А.М.)

Чумак Олександр, 11 клас - 2 місце (вчитель Василенко А.М.)

Дмитрик Катерина, 11 клас - 3 місце (вчитель Василенко А.М.)

Куліш Олег, 11 клас - 3 місце (вчитель Василенко А.М.)

З англійської мови

Дадачко Валерія, 10 клас – 2 місце

Яцишин Денис, 11 клас – 3 місце

 

З біології

Шинкаренко Оксана, 8 – А клас – 2 місце

Тулинська Діана, 8 – А клас – 3 місце

Маляр Валерія, 9 – Б клас – 3 місце

 

З російської мови

Попович Таїсія, 9 – Б клас – 2 місце

 

З хімії

Немченко Анастасія, 7 – Б клас – 3 місце

Дьяченко Іван, 8 – А клас – 2 місце

Дьяченко Данило, 8 – А клас – 3 місце

Ахімова Анастасія, 9 – Б клас – 2 місце

Сисенко Владислава, 9 – Б клас – 3 місце

Шувалова Карина, 10 клас – 3 місце

 

З фізики

Утюжок Михайло, 7 – А клас – 3 місце

Дьяченко Іван, 8 – А клас – 2 місце

Нечипоренко Надія, 10 клас – 3 місце

 

З географії

Хоменко Марина, 9 – Б клас – 1 місце

Піменов Ігор, 9 – Б клас – 3 місце

Безпальченко Марина, 9 – А клас – 3 місце

Лесик Владислава, 10 клас – 2 місце

Кобченко Альона, 10 клас – 3 місце

Супрун Святослав, 10 клас – 3 місце

Маслов Микола, 11 клас – 3 місце

 

Переможці ІІ етапу

Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка 2016-2017 н.р.

Короленко Валерія, 8 – А клас – 3 місце

Хоменко Марина, 9 – Б клас – 1 місце

Євтушенко Ілона, 9 – Б клас – 3 місце

Нечипоренко Надія, 10 клас – 3 місце

Кондратенко Богдана, 11 клас, 2 місце

ІІ етапу

Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика 2016-2017 н.р.

Коваленко Кирило, 6 – А клас – 2 місце

Скора Катерина, 9 – Б клас – 3 місце

Дадачко Валерія, 10 клас – 1 місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
з базових дисциплін у 2015-2016 н.р.
Хімія
Дьяченко Іван, І місце, 7-А клас, вчитель Плотнікова І.В. 
Безугла Катя, ІІ місце, 7-А клас, вчитель Плотнікова І.В. 
Шолудько Максим, ІІ місце, 7-Б клас, вчитель Плотнікова І.В. 
Кондратенко Богдана, ІІ місце, 10 клас, вчитель Плотнікова І.В. 
Шувалова Каріна, ІІІ місце, 9-А клас, вчитель Плотнікова І.В. 
Маслов Микола, ІІІ місце, 10 клас, вчитель Плотнікова І.В. 
Конкурс знавців української мови імені П.Яцика
Коваленко Кирило, ІІ місце, 5-А клас, вчитель Данилевська В.В. 
Немченко Анастасія, І місце, 6-Б клас, вчитель Гаврись В.С.
Королекно Валерія, ІІ місце, 7-А клас, вчитель Данилевська В.В.
Сисенко Владислава, ІІІ місце, 8-Б клас, вчитель Манжос Л.М.  
Дадачко Валерія, ІІІ місце, 9-А клас, вчитель Манжос Л.М. 
Правознавство
Нечипоренко Надія, ІІ місце, 9-Б клас, вчитель Пронька А.М. 
Заєць Катерина, ІІІ місце, 11 клас, вчитель Пронька А.М. 
Інформатика
Чумак Олександр, ІІ місце, 10 клас, вчитель Карпенко А.М.
Біологія
Ахімова Настя, ІІІ місце, 8-Б клас, вчитель Ніколаєнко Л.Ю.
Микільченко Оля, ІІІ місце, 9-Б клас, вчитель Ніколаєнко Л.Ю.
Ребрик Олександра, ІІІ місце, 10 клас, вчитель Ніколаєнко Л.Ю.
 Косенко Тимур, ІІІ місце, 10 клас, вчитель Ніколаєнко Л.Ю.

 
Українська мова та література
Сисенко Владислава, І місце, 8-Б клас, вчитель Манжос Л.М.
Євтушенко Ілона, ІІ місце, 8-Б клас, вчитель Манжос Л.М./Данилевська В.В.
Дадачко Валерія, ІІІ місце, 9-А клас, вчитель Манжос Л.М.
 
ІКТ
Чумак Олександр, І місце, 10 клас, вчитель Карпенко А.М.
Троян Борис, 11 клас, ІІ місце, вчитель Семеренко В.В.

Німецька мова

Євтушенко Ілона, 8 – Б клас, ІІІ місце, вчитель Хейло І.М.

Математика

Дьяченко Данило, 7 – А клас, ІІІ місце, вчитель Юхименко Г.Д.

Немченко Анастасія, 6 – Б клас, ІІІ місце, вчитель Залєсна О.В.

Географія

Безпальченко Марина, 8 – А клас, І місце, вчитель Кареліна О.А.

Піменов Ігор, 8 – Б клас, ІІ місце, вчитель Кареліна О.А.

Кобченко Альона, 9 – А клас, ІІІ місце, вчитель Кареліна О.А.

Яцишин Денис, 10 клас, ІІІ місце, вчитель Кареліна О.А.

Пестременко Борис, 11 клас, ІІІ місце, вчитель Кареліна О.А.

Екологія

Яцишин Денис, 10 клас, ІІ місце, вчитель Плотнікова І.В.

Крючок Юлія, 10 клас, ІІІ місце, вчитель Ніколаєнко Л.Ю.

Трудове навчання (хлопці)

Шульженко Олександр, 9 – Б клас, І місце, вчитель Черкащенко О.О.

Ксьонз Костянтин, 9 – Б клас, ІІ місце, вчитель Черкащенко О.О.

Бойченко Максим, 10 клас, ІІ місце, вчитель Черкащенко О.О.

Історія

Хоменко Марина, 8 – Б клас, ІІ місце, вчитель Сахацька Т.І.

Піменов Ігор, 8 – Б клас, ІІІ місце, вчитель Сахацька Т.І.

Нечипоренко Надія, 9 – Б клас, ІІ місце, вчитель Пронька А.М.

Мащенко Сніжана, 9 – Б клас, ІІІ місце, вчитель Пронька А.М.

Пестременко Борис, 11 клас, ІІ місце, вчитель Пронька А.М.

Трудове навчання (дівчата)

Пасюра Олександра, 8 – Б клас, І місце, вчитель Гончар О.В.

Гаврись Тамара, 8 – Б клас, ІІІ місце, вчитель Гончар О.В.

Шинкаренко Оксана, 7 – А клас, ІІ місце, вчитель Гончар О.В.

Дмитрик Катерина, 10 клас, ІІІ місце, вчитель Гончар О.В.

Овдієнко Дарина, 11 клас, І місце, вчитель Черкащенко О.О.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
з базових дисциплін у 2014-2015 н.р.

 

математика:

Троян Борис 10 клас (диплом І ступеня)

 

Дадачко Валерія 8-А клас (диплом ІІ ступеня)

 

Пімепов Ігор 7-Б клас (диплом ІІ ступеня)

 

Кондратенко Богдана 9-А клас (диплом ІІІ ступеня)

 

біологія:

Сінченко Ольга 11 клас (диплом ІІ ступеня)

 

екологія:

Заєць Катерина 10 клас (диплом І ступеня)

 

географія:

Дадачко Валерія 8-А клас (диплом ІІ ступеня)

 

Нечипоренко Надія 8-Б клас (диплом ІІІ ступеня)

 

Заєць Катерина 10 клас (диплом ІІІ ступеня)

 

історія:

Пестременко Борис 10 клас (диплом ІІІ ступеня)

 

фізика:

Малишевський А 7-Б клас (диплом ІІІ ступеня)

 

Бешта Владислав 11 клас (диплом ІІІ ступеня)

 

хімія:

Троян Борис 10 клас (диплом І ступеня)

 

Маслов Микола 9-Б клас (диплом ІІІ ступеня)

 

Хоменко Марина 7-Б клас (диплом ІІІ ступеня)

 

Всеукраїнський конкурс знавців рідної мови імені Петра Яцика:

Безугла Катерина 6-А клас (диплом ІІ ступеня)

 

Сисенко Владислава 7-Б клас (диплом І ступеня)

 

Дорошенко Євгенія 9-Б клас (диплом ІІ ступеня)

 

Всеукраїнський літературний конкурс імені Тараса Шевченка:

Безугла Катерина 6-А клас (диплом ІІ ступеня)

 

Короленко Валерія 6-А клас (диплом ІІ ступеня)

 

Стецун Богдана 5-А клас (диплом ІІ ступеня)

 

Дадачко Валерія 8-А клас (диплом ІІІ ступеня)

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
з базових дисциплін у 2013-2014 н.р.

 

математика:

Троян Борис 9 клас (диплом І ступеня)

 

Дадачко Валерія 7 клас (диплом ІІ ступеня)

 

Гранько Роман 11 клас (диплом ІІ ступеня)

 

Дерика Софія 11 клас (диплом ІІІ ступеня)

 

Янко Юлія 8 клас (диплом ІІІ ступеня)

 

біологія:

Єрохін Сергій 11 клас (диплом ІІІ ступеня)

 

екологія:

Микільченко Марія 11 клас (диплом І ступеня)

 

астрономія:

Дерика Софія 11 клас (диплом ІІІ ступеня)

 

хімія:

Троян Борис 9 клас (диплом ІІІ ступеня)

 

Короленко Ілона 11клас (диплом ІІІ ступеня)

 

географія:

Єрохін Сергій 11клас (диплом ІІІ ступеня)

 

Троян Борис 9клас (диплом ІІ ступеня)

 

Петренко Ігор 10клас (диплом ІІ ступеня)

 

фізика:

Нечипоренко Надія 7клас (диплом ІІІ ступеня)

 

Маслов Микола 8клас (диплом ІІІ ступеня)

 

Троян Борис 9клас (диплом ІІ ступеня)

 

Гранько Роман 11клас (диплом ІІІступеня)

 

основи економіки:

Дерика Софія 11клас (диплом ІІступеня)

 

історія:

Дерика Софія 11клас (диплом ІІступеня)

 

Короленко Ілона 11клас (диплом ІІступеня)

 

Гранько Роман 11клас (диплом ІІІступеня)

 

інформатика:

Троян Борис 9клас (диплом Іступеня)

 

німецька мова:

Лушин Тарас 11клас (диплом Іступеня)

 

Куліш Олег 8клас (диплом ІІступеня)

 

інформаційні технології:

Троян Борис 9клас (диплом ІІІступеня)

 

Петрук Владислав 11клас (диплом ІІІступеня)

 

Дерика Софія 11клас (диплом ІІІступеня)

 

Бешта Владислав 10клас (диплом ІІІступеня)

 

трудове навчання:

Крючок Юлія 8клас (диплом Іступеня)

 

Синящок Ірина 10клас (диплом ІІступеня)

 

Іваницька Яна 10клас (диплом ІІІступеня)

 

Назимко Вікторія 11клас (диплом Іступеня)

 

Рогоза Каріна 11клас (диплом ІІступеня)

 

Тимошенко Анна 11клас (диплом ІІІступеня)

 

Маслов Микола 8клас (диплом Іступеня)

 

Яцишин Денис 8клас (диплом ІІступеня)

 

Петренко Ігор 10клас (диплом ІІступеня)

 

Петрук Владислав 11клас (диплом ІІступеня)

 

російська мова і література:

Микільченко Марія 11клас (диплом ІІступеня)

 

Українська мова/література:

Дадачко Валерія 7клас (диплом Іступеня)

 

Нечипоренко Надія 7клас (диплом ІІІступеня)

 

Короленко Ілона 11клас (диплом Іступеня)

 

Микільченко Марія 11клас (диплом ІІІступеня)

 

фізична культура:

Петрук Владислав 11клас (диплом Іступеня)

 

правознавство:

Гранько Роман 11клас (диплом ІІступеня)

 

Короленко Ілона 11клас (диплом ІІступеня)

 

Дерика Софія 11клас (диплом ІІІступеня)

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Гаряча лінія
МиргМіськрада
Відділ освіти
ПОІППО
Osvita