Середа, 26.09.2018, 12:24
Вітаю Вас Гість | RSS

Миргородська ЗОШ І – ІІІ ступенів
№ 9 імені І.А.Зубковського

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 452
Гаряча лінія
Візитка школи
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші досягнення

Миргородська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 9 імені І.А. Зубковського пишається:

Н а ш і    д о с я г н е н н я (учителі)

"Учитель року 2013" - Себро В.Є. (Фізика)

"Учитель року 2013" - Данілевська Л.Є. (Музика)

Лауреатами конкурсу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" ствли: творча група початкової школи (керівник Педрій В.І.), екологічний загін "Надія" (керівник Ніколаєнко Л.Ю.), пошукова група "Свічадо" (керівник Данилевська В.В.)

Театральний колектив школи здобув перемогу в номінації "Найкраща сценічна виконавська майстерність" (керівники Галушко О.М., Сіряк М.В.)

Творча група (керівник Романенко О.І.) стала лауреатом міського конкурсу Всеукраїнської експедиції "Історія міст і сіл України" за напрямом туристсько-краєзнавчих маршрутів

Величко В.Г., Рябко П.В. стали тренерами-інструкторами проекту "Чесна гра"

Вчителі нашої школи стали переможцями рейтингу популярності «Людина року» у номінації «Учитель року»:

2003 р. – Пащенко Л.І., учитель історії та правознавства;

2006 р. – Малій Л.С., учитель початкової школи;

2007 р. – Галушко О.М., учитель зарубіжної літератури.

 

Результатом роботи школи є участь вчителів нашої школи у професійних конкурсах «Учитель року» та «Урок року», «Класний керівник року»:

Прізвище, Ім`я, по батькові
учителя
Рік    Назва конкурсу Результат
 Горобець Н.І.
(вчитель початкових класів)
                   2002 Учитель року ІІ місце
Колісніченко Т.М.  2002 Класний керівник
року
 ІІ місце
 Ніколаєнко Л.Ю.
(вчитель біології)
 2004  Учитель року  ІІІ місце
Малій Л.С.
(вчитель початкових класів)
2003
2006

 Учитель року

 Урок року

ІІ місце
І місце
 Устименко О.Б.
(вчитель початкових класів)
2005 Учитель року І місце
  Манжос Л.М.
(вчитель української мови)
2005 Класний керівник
року
ІІ місце
Каленіченко Г.А.
(вчитель математики)
2006 Учитель року І місце
 Величко В.Г.
(вчитель фізичного виховання)
2007 Учитель року І місце
Данилевська В.В.
(вчитель української мови)
2008 Учитель року  
 Себро В.Є.
(вчитель фізики)
2007 Урок року  
Пащенко Л.І.
(вчитель правознавства)
2010 Урок року ІІ місце
Плотнікова І.В.
(вчитель хімії)
2010 Кращий кабінет хімії ІІ місце
Рябко П.В.
(вчитель фізичної культури)
2011  Учитель року І місце
 Манжос Л.М.
(вчитель української мови)
2011  Учитель року І місце
 Гречко О.В.
(вчитель української мови)
2017  Учитель року І місце
       

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Гаряча лінія
МиргМіськрада
Відділ освіти
ПОІППО
Osvita