Вівторок, 21.11.2017, 22:25

Конкурси

Конкурс малюнків

Для тих, хто дружить із книгою і любить малювати проводився конкурс  « На вернісажі якось раз улюблених казок герої зустрілись у 9 школі».  Учасникам конкурсу – це були учні 3-х класів потрібно було намалювати книжкового героя так, щоб дивлячись на малюнок можна було впізнати героя та з якої він книги. Журі оцінювало майстерність виконання і складність сюжета ( із якої книги учасник вибрав улюбленого героя). Переможців визначали у двох номінаціях: «Самий творчий клас» та «Читацький талант». Найцікавіші роботи представили учні 3 – А класу, вони і стали переможцями у номінації «Самий творчий клас».

Найкращим, на думку журі, було визнано малюнок учениці 3 - Б класу Гордієнко Руслани.

Конкурс читців  поезії  « У дзеркалі слова »

У жовтні українському поету і громадському діячу Борису Олійнику виповнилося 80 років. З нагоди ювілея нашого видатного земляка  у школі  був проведений конкурс поезій Бориса Олійника « У дзеркалі слова ».

У виконанні учнів 5-11 класів  звучали прекрасні поезії  про славне минуле і складне сьогодення України, про рідну Полтаву і отчий дім, про найдорожчу в світі людину – матусю співала десятикласниця Дмитрик Катерина, яка підготувала до конкурсу поезію « Пісня про матір ».

Переможці конкурсу ( Лисенко А. 5-Б, Немченко А. 6-Б, Пасюра О. 8-Б) були відзначені грамотами та дипломами.

Конкурс читців української поезії « Україно моя, моя люба Вкраїно! »

В рамках тижня української культури відбувся конкурс читців поезій українських авторів  « Україно моя, моя люба Вкраїно! ». У конкурсі брали участь учні 1 – 4 класів і, незважаючи на свій вік, готувались учасники дуже ретельно. У виконанні юних читців звучали вірші  про красу нашого краю, велич України, вірші - признання в любові до Батьківщини.

Члени журі були вражені виступами учнів 1 – А класу Титаренка Сергія, 1 – В класу Кириленко Ольги, 2 – А класу Семененко Катерини, 3 – Б класу Кудрявцева Олега, 4 – А класу Волошка Андрія. Крім того присутні переглянули музичний фільм « Я люблю Україну свою» і послухали цікаві повідомлення ведучих.  Бажаючих взяти участь у конкурсі було дуже багато, не було змоги переслухати всіх, адже зараз тема патріотизму дуже актуальна і питання ці хвилюють всіх.

Переможці конкурсу були нагороджені грамотами та дипломами.

«  Листопад 2017  »