Вівторок, 21.11.2017, 22:27
Вітаю Вас Гість | RSS

Миргородська ЗОШ І – ІІІ ступенів
№ 9 імені І.А.Зубковського

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 340
Гаряча лінія
Візитка школи
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Графік гурткової та позакласної роботи

      

ГРАФІК

проведення гуртків

по Миргородській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів № 9

імені Івана Андрійовича Зубковського  

на 2017 – 2018 н.р.

 

Гурток

Керівник гуртка

Час, місце проведення

Євроклуб

«Європа очима 9-ї»

Демусенко Н.Ю.

Четвер, 7 урок,

каб. 321

Юні етнографи

Гончар О.В.

Середа , 7 урок,

музей етнографії

Вокальний спів

Данілевська Л.Є.

Четвер, 7 урок,

каб. 325

Екологічне краєзнавство

Ніколаєнко Л.Ю.

Четвер, 7 урок,

каб. 121

Юні журналісти

Артюхова О.Д.

Четвер, 7 урок,

каб. 322

Образотворче мистецтво

Кійченко Т.С.

Четвер, 6 урок,

П’ятниця, 6 урок,

каб. 503

За здоровий спосіб життя

Малій Л.С.

Четвер, 6 урок,

каб. 222

Екотеатр «Краплинка»

Чернишова І.М.

Вівторок, 7 урок,

каб. 221

Історико-краєзнавчий гурток

Сахацька Т.І.

Середа, 7 урок,

 каб. 321

Черлідинг

Федорцова А.В.

П’ятниця, 7 урок

Середа, 7 урок

каб. здоров’я

Гурток хореографії

Додух О.В.

Вівторок, 6, 7 урок

Четвер, 6, 7 урок

П’ятниця, 6, 7 урок

актова зала

Гуртки

військово-патріотичного спрямування

Рябко П.В.

 

Понеділок, 7, 8 урок, каб. 504

Середа, 7 урок, спорт. зал

Пронька А.М.

 

Вівторок, 7 урок

Середа, 8 урок

каб. 335

Федорцова А.В.

Четвер, 7, 8 урок,

 каб. 504, спорт. зала

Величко В.Г.

Понеділок, 7 урок

Вівторок, 7 урок

спорт. зал

ГРАФІК

проведення індивідуальних занять з предметів,

факультативів, спецмедгруп

по Миргородській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів № 9

імені Івана Андрійовича Зубковського 

на 2017 – 2018 н.р.

 

Предмет

Клас

Учитель

Час, місце проведення

Навчання грамоті (письмо)

1 – А кл.

Дзядович Л.В.

Четвер, 3 урок, каб. 223

1 – Б кл.

Тимофєєва Н.Ю.

Четвер, 2 урок, каб. 224

1 – В кл.

Матвієнко Т.А.

Четвер, 2 урок, каб. 213

 

Українська мова

2 – А кл.

Передрій В.І.

П’ятниця , 4 урок, каб. 231

2 – Б кл.

Горобець Н.І.

П’ятниця, 1 урок, каб. 234

2 – В кл.

Помєщикова Н.О.

П’ятниця, 4 урок, каб. 211

3 – В кл.

Горскене С.Б.

П’ятниця, 3 урок, каб. 327

3 – Г кл.

Степанюк О.М.

П’ятниця, 1 урок, каб. 326

 

 

Математика

3 – А кл.

Малій Л.С.

Середа, 5 урок, каб. 222

3 – Б кл.

Чернишова І.М.

Вівторок, 6 урок, каб. 221

4 – А кл.

Чумаченко В.Д.

Понеділок, 6 урок, каб. 232

4 – Б кл.

Шарка С.Б.

Четвер, 3 урок, каб. 233

4 – В кл.

Рябоконь Л.І.

П’ятниця, 5 урок, каб. 214

4 – Г кл.

Іващенко А.М.

Четвер, 2 урок, каб. 212

Українська мова

6 – А кл.

Данилевська В.В.

Вівторок, 7 урок, каб. 131

9 кл.

Гречко О.В.

Вівторок, 7 урок, каб. 322

11 кл.

Манжос Л.М.

Четвер, 7 урок, каб. 336

 

Історія

6 – В кл.

Сахацька Т.І.

Понеділок, 7 урок, каб. 502

10 кл.

Сахацька Т.І.

Четвер, 7 урок, каб. 502

11 кл.

Пронька А.М.

Четвер, 8 урок, каб. 335

Математика

6 – Б кл.

Залєсна О.В.

Середа, 7 урок, каб. 113

Факультативи

Німецька мова

5 кл.

Хейло І.М.

Понеділок, 6 урок, каб. 133

Вівторок, 7 урок, каб. 133

7 кл.

Хейло І.М.

Четвер, 7 урок, каб. 133

Хімія

9 кл.

Плотнікова І.В.

Четвер, 8 урок, каб. 131

Математика

11 кл.

Каленіченко Г.А.

П’ятниця, 7 урок, каб. 123

Англійська мова

11 кл.

Демусенко Н.Ю.

П’ятниця, 7 урок, каб. 336

Спецмедгрупа

1 – 4 кл.

Федорцова А.В.

Середа, 6 урок, каб. здор.

П’ятниця, 6 урок, каб. здор.

5 – 9 кл.

Величко В.Г.

Понеділок, 7 урок, сп. зал

Вівторок, 7 урок, сп.зал

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Гаряча лінія
МиргМіськрада
Відділ освіти
ПОІППО
Osvita