Субота, 23.09.2017, 01:24

Бібліотека

Шкільна бібліотека займає 3 кімнати, загальна площа 114,3 кв.м.: абонемент, читальна зала на 14 посадочних місць та книгосховище навчального фонду. До послуг користувачів: фонд навчальної літератури 18650 примірників, 17043 примірники художньої, науково-популярної, довідкової та іншої літератури.

Презентація Бібліотеки Миргородської ЗОШ №9 ім. І.А. Зубковського

Тиждень дитячої книги

Для учнів 6-7 класів тиждень дитячої книги розпочався конкурсом «Найкращий читач Полтавщини». На II етапі, який відбувся в міській бібліотеці для дітей, кожен учасник презентував улюблену книгу.

При визначені переможця також враховувалось те, який список із прочитаних книг подав учасник, скільки балів набрав, даючи відповіді на питання вікторини.  Нашу школу представляли Волошко Богдан ( 6-А) та Дяченко Катерина (7-А), виступи усіх дітей свідчили про ретельну підготовку і здобути перемогу було не просто. Каті та Богдану не вистачило всього декілька балів, але досвід та приємні враження від спілкування з однолітками  залишаться з ними назавжди.

Цікаві спогади залишаться в учнів 9-Б класу від зустрічі  з письменницею, краєзнавцем з м. Шишаки Ольгою Кулагою.  Вона є автором історичних та пригодницьких романів, поетичних збірок для дітей та дорослих, краєзнавчих нарисів та публіцистичних статей.

На згадку про зустріч  бібліотеці школи Ольга Кулага подарувала книгу «Останні амазонки».

Самостійне спілкування з книгою для першокласників традиційно починається з екскурсії до шкільної бібліотеки. Зацікавити дітей і залучити їх до читання – головна мета заходу, тому тут не обійтися без маленьких сюрпризів. Один із них –  Домовичок, який чекав на  гостей.

Домовичок провів учнів вулицями Книжкового Міста і познайомив з правилами поведінки в бібліотеці.

На виставці «Незвичайної книги» в читальній залі діти побачили найбільшу та найменшу за розмірами книги та інші цікавинки із фонду бібліотеки.

Шкільна читацька родина збільшилась, адже  тепер, наймолодші учні школи записались до бібліотеки і можуть самостійно її відвідувати.

Проявити свої творчі здібності, фантазію, продемонструвати письменницький талант мали можливість учасники конкурсу «Пишу листа книжковому герою», який проводився серед п'ятикласників. Перемогу і приз здобув  автор найцікавішого листа –  учень 5-В класу Андрій Габідуллін.

На захоплюючу екскурсію рідним містом перетворився для учнів школи краєзнавчий квест  « Рідний край вивчаю я – це історія моя».

Учасники гри із  8-А та 8-Б класів випробовували себе на витривалість та спритність, демонстрували вміння працювати в команді, швидко орієнтуватися на місцевості.

Діти з інтересом працювали з маршрутним листом, на якому були позначені пункти, де на них чекали завдання.

Щоб пройти маршрут, учні повинні були розгадати шаради, пригадати історію рідного міста, події та видатних людей, чиє ім’я пов’язане з Миргородом.

Квест став перевіркою не тільки ерудованості та обізнаності дітей, а й уміння логічно мислити та знаходити нестандартні шляхи розв’язання проблеми.

Швидше із завданнями справилися учні 8-Б класу, але у цій грі не може бути переможців та переможених, бо досвід роботи в команді та нові знання є безцінним надбанням.

«  Вересень 2017  »