П`ятниця, 22.03.2019, 03:42

Бібліотечні уроки

Учитель доброти й любові

Наприкінці вересня на всеукраїнському рівні відзначали 100-літній ювілей педагога та письменника В. Сухомлинського. З творами Сухомлинського діти починають знайомитися у початкових класах, тому найбільше заходів було проведено саме для них: уроки творчості, цикл бесід «Учитель доброти й любові», голосні читання.

З учнями 4-х класів було проведено конкурс малюнків «Казковими стежками Сухомлинського». Автори найцікавіших робіт Свірякіна Христина (4-А), Мироненко Аліна (4-Б), Гесь Ліза (4-В), Дяденко Анастасія (4-Г) були нагороджені призами.

У бібліотеці була оформлена книжкова виставка «Педагог за покликом серця», на якій представлена педагогічна спадщина В. Сухомлинського, книги про нього, його твори для дітей.

Вибір книг в бібліотеці

Як зорієнтуватись в безмежному книжковому океані? На що потрібно звернути увагу, коли вибираєш в бібліотеці книгу? Що допоможе  зрозуміти, яка це книга, про що вона? Відповіді на всі ці питання отримали учні 4-х класів на бібліотечних уроках.

Діти познайомились з структурою книги, навчились користуватись її довідковим апаратом. Шукали потрібну інформацію в книзі і відповідали на питання вікторини, особливий інтерес в учнів викликала гра  „Книга –   подарунок”, адже потрібно було вибрати книгу для друга.

Історія книги

На цікаву подорож у минуле перетворився бібліотечний урок для другокласників. Вони дізнались, який шлях пройшла книга, перш ніж стала такою, як зараз, що у давнину використовували люди для письма.

Діти розповіли, що їм відомо про історію виникнення паперової книги, і отримали відповіді на всі свої питання.

А вікторина «Сторінками улюблених казок» допомогла виявити найактивніших та найуважніших читачів у класах.

«  Березень 2019  »