Понеділок, 12.11.2018, 21:04
Вітаю Вас Гість | RSS

Миргородська ЗОШ І – ІІІ ступенів
№ 9 імені І.А.Зубковського

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 459
Гаряча лінія
Візитка школи
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2017-2018

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
з базових дисциплін

 

З історії

 

Нечипоренко Надія, 11 клас – 3 місце (вчитель Пронька А.М.)

Піменов Ігор, 10 клас – 2 місце (вчитель Сахацька Т.І.)

Хоменко Марина, 10 клас – 3 місце (вчитель Сахацька Т.І.)

 

З ІТ

 

Супрун Святослав, 11 клас – 3 місце (вчитель Василенко А.М.)

Дяченко Катерина, 8 клас – 3 місце (вчитель Семеренко В.В.)

Ярмоленко Віка, 8 клас – 3 місце (вчитель Семеренко В.В.)

 

З трудового навчання (дівчата)

 

Шинкаренко Оксана, 9 клас – 1 місце (вчитель Гончар О.В.)

Наконечна Марина, 9 клас – 2 місце (вчитель Гончар О.В.)

 

З трудового навчання (хлопці)

 

Брайко Віталій, 8 клас – 1 місце (вчитель Черкащенко О.О.)

Яцюк Михайло, 8 клас – 2 місце (вчитель Черкащенко О.О.)

 

З технології

 

Пасюра Олександра, 10 клас – 2 місце (вчитель Гончар О.В.)

Нечипоренко Надія, 11 клас – 3 місце (вчитель Гончар О.В.)

Наконечний Дмитро, 11 клас – 1 місце (вчитель Черкащенко О.О.)

Супрун Святослав, 11 клас – 2 місце (вчитель Черкащенко О.О.)

 

З Економіки

 

Залєсний Олексій, 11 клас – 2 місце (вчитель Кареліна О.А.)

 

З української мови та літератури

 

Шувалова Каріна, 11 клас - 3 місце (вчитель Манжос Л.М.)

Скора Катерина,10 клас - 2 місце (вчитель Манжос Л.М.)

Дадачко Валерія, 11 клас - 2 місце (вчитель Манжос Л.М.)

Нечипоренко Надія, 11 клас - 2 місце (вчитель Манжос Л.М.)

Лисенко Анастасія, 7 клас - 1 місце (вчитель Манжос Л.М.)

Дяченко Іван, 9 клас - 3 місце (вчитель Данилевська В.В.)

 

З біології

Немченко Анастасія, 8 клас - 3 місце (вчитель Кареліна О.А.)

Шинкаренко Оксана, 9 клас - 1 місце (вчитель Ніколаєнко Л.Ю.)

Залєсний Олександр, 11 клас - 2 місце (вчитель Ніколаєнко Л.Ю.)

Кобченко Альона, 11 клас - 3 місце (вчитель Ніколаєнко Л.Ю.)

 

З інформатики

Дьяченко Іван, 9 клас - 2 місце (вчитель Семеренко В.В.)

Балко Аліна, 9 клас – 3 місце (вчитель Василенко А.М.)

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Гаряча лінія
МиргМіськрада
Відділ освіти
ПОІППО
Osvita