Понеділок, 22.01.2018, 13:05

Коротко про школу

Щиро вітаю Вас на сайті Миргородської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргородської міської ради Полтавської області!
     Я звертаюся до всіх, хто відвідав сайт дев’ятої школи. На сторінках нашого шкільного сайту Ви дізнаєтесь багато цікавої інформації про життя школи, про наші шкільні будні, успіхи та досягнення. Школа відкрита 1 вересня 1985 року. Це один з наймолодших навчально-виховних закладів нашого міста. Але ми самі пишемо свою історію щоденними турботами про наших дітей, зберігаючи традиції та будуючи плани на майбутнє.

З 2012 року в нашій школі запроваджуються здоров’язбігаючі технології та методики в рамках діяльності Школи сприяння здоров’ю. З 1 вересня цього ж року відновило роботу шкільне радіо та запроваджено ранкову зарядку для всіх учнів школи.

В 2014 році в школі відкрито кабінет Здоров’я (для роботи гуртків здоров’я, проведення уроків фізкультури в початкових класах та занять дітей в спеціальних медичних групах).

Цікаві оздоровчі методики запроваджуються в початковій школі. Фізкультхвилинки, гімнастика для очей, масажні килимки, парти-конторки ( по В.П. Базарному), сенсорні хрести та багато іншого. Класи працюють в пілотному проекті «Абетка харчування» за сприяння компанії «Нестле – Україна».

В школі реалізуються загальношкільні оздоровчі проекти – «Клас сприяння здоров’я», « Куточок здоров’я», «Озеленення класної кімнати», «Традиції збереження здоров’я в моїй родині». Школа є базовою в місті Миргороді з впровадження проекту «Профілактика ВІЛ-СНІДУ серед учнівської молоді». В рамках реалізації Всеукраїнського фестивалю «Молодь обирає здоров’я» в школі створена і успішно працює агітбригад «Крок уперед», яка є постійним учасником обласного етапу конкурсу.

В 2014 році школа долучилася до участі в ряді проектів з енергозбереження. Розроблені методики з моніторингу енергоспоживання будівлі та ведеться постійний контроль енерговитрат.

З 1 вересня 2013 року школа носить ім’я засновника Миргородського курорту, почесного громадянина міста Миргород, відомого лікаря та громадського діяча свого часу – Івана Андрійовича Зубковського. В школі відкрито його музей та організовано екскурсійну програму.

Школа росте і розвивається і впевнено рухається вперед. В школі завжди відкриті двері для колишніх випускників, батьків, гостей.

Ласкаво просимо до нашої РІДНОЇ ДЕВ’ЯТОЇ ШКОЛИ !!!

Директор школи                                   Юрій Васильович Лушин

«  Січень 2018  »